دریچه تنظیم هوا

دریچه تنظیم هوا

گروه صنعتی آیروکس در زمینه ساخت سیستم های انتقال هوا از سال ۱۳۸۵ با راه اندازی کارخانه ساخت انواع دریچه تنظیم هوا،دریچه بازدید تاسیسات، دریچه بازید فن کویل ، درب شوتینگ، کلاهک و . . . با برند آیروکس زیر نظر مهندسان تاسیسات ساختمانی،با علمی ترین روش به ساخت این محصولات ادامه دهد .

دریچه تنظیم هوا چیست

هوایی که از دستگاه تولید هوا (کولر آبی،داکت اسپیلت،هواساز، فن کوئل و . . .) خارج می شود و به داخل کانال انتقال هوا می رسد، سپس برای خارج شدن این هوا در انتهای هر انشعاب برای تنظیم هوای خروجی یک دریچه قرار می گیرد. 

انواع دریچه تنظیم هوا 

  • آلومینیومی 
  • آهنی 
  • MDf
  • PVC

دریچه گرد

دریچه گرد بطور کلی در تمامِ انواعِ خود از یک فریمِ گرد در محیطِ خود و همچنین لایه های مُدور در قسمتِ داخلی تشکیل شده است

 انواع دریچه گرد

۱ . دریچه گرد آلومینیومی
۲ . دریچه گرد سونایی
۳ . دریچه گرد تایلی
۴ . دریچه گرد طرح اتاق عمل
۵ . دریچه گرد پلاستیکی

 

"<yoastmark

انواع دریچه های چهار گوش 
این محصول نیز در انواع مختلف که موارد به شرح ذیل بیان می شود توسط این گروه تولید می گردد:
• انواع دریچه دیواری
انواع دریچه مشبک
• انواع دریچه قوس دار
• انواع دریچه خطی
• دریچه پادری 
دریچه پره Z
انواع دریچه های سقفی 
• انواع دریچه های تایلی 
• انواع دریچه های خورشیدی
انواع دریچه های بازدید فن کوئل
انواع دریچه اسلوت
• انواع دریچه اتاق عمل
• انواع پلنیوم باکس 
• انواع فیلتر برای دریچه

 دریچه تنظیم هوای سقفی چند طرفه از جمله مدلهای پر کاربرد دریچه سقفی است. این مدل باعث خروج هوا از یک،دو، سه یا جهت از دهانه انشعاب هوا می گردد.

 

شما می توانید برای سفارش با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

۰۲۱۶۶۰۵۱۵۸۶

۰۲۱۶۶۰۶۸۹۰۲

 

دریچه اسلوت

دریچه های رفت دیواری

دریچه های سقفی

دریچه های برگشت دیواری

دریچه های پادری

این نوع دریچه ها در محل خروجی کانالهای رفت نصب میشود. این نوع دریچه دارای تیغه های متحرک افقی و عمودی می باشد. در حالت عادی جهت جریان هوا در دریچه های دیواری در تابستان رو به پایین و در زمستان رو به بالا میباشد.

محل نصب دریچه های رفت باید به گونه ای باشد که در ارتفاع حدود یک تا دو متری از کف اتاق سرعت مناسبی از هوا ایجاد شود.در صورت وجود مانع در جلوی دریچه رفت بهتر است دریچه آنقدر از سقف فاصله داشته باشد تا اثر مانع به حداقل برسد.

"<yoastmark

 

 

دریچه هوا

دریچه هوا

گروه صنعتی آیروکس از سال ۱۳۸۵ در قالب یک کارگاه صنعتی در زمینه ساخت محصولات متنوع مانند: دریچه هوا، تجهیزات انتقال هوا، دریچه های صنعتی، تزئینی و غیره فعالیت مستمر خود را در پروژه های ساختمانی در سراسر کشور اغاز نموده است.

 

شما می توانید برای تهیه انواع دریچه با شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایید.

۰۲۱۶۶۰۶۸۹۰۲

۰۲۱۶۶۰۵۱۵۸۶

 

دریچه

دریچه هوا یکی از اجزای سیستم های تهویه مطبوع می باشد که با توجه به انواعی که دارد وظیفه توزیع هوا را از کانال هوا به بخشهای مختلف ساختمان از طریق دریچه های رفت،برگشت هوا به کانال برگشتی جهت تهویه مجدد از طریق دریچه های برگشت چرخش هوای اتاق از طریق دریچه های پادری را برعهده دارد.

اشکال دریچه هوا

دریچه تهویه هوا معمولا در شکل های مختلف گرد، کروی، چهارگوش تولید می شود که هر کدام از این موارد زیر شاخه های متنوعی دارند که در موقعیت های مناسب خود استفاده می شود.

جنس دریچه هوا

جنس بدنه و سایر اجزای دریچه تعیین کننده طول عمر و کیفیت دریچه می باشد. بنابراین لازم است در انتخاب دریچه به مقاومت جنس مورد استفاده در مقابل رطوبت و درجه حرارت های بالا و پایین توجه شود.

 

رنگ و پوشش بدنه دریچه هوا از دو جنبه قابل توجه هستند:

۱٫ یکی از لحاظ شکل ظاهری که بهتر است رنگ مورد انتخابی ما با رنگ دکوراسیون محل نصب سازگار باشد.

۲٫ باید به مقاومت نوع رنگ آمیزی در مقابل رطوبت و درجه حرارت های بالا و پایین توجه داشت.

 

نکته : برای انتخاب درست دریچه هوا لازم است محل نصب دریچه نیز به درستی جانمایی گردد تا شاهد گردش هوا و توزیع دمایی مناسبی در فضا مورد نظر باشیم.

 

دریچه گرد برجسته
دریچه گرد برجسته

 

دریچه  هوا
دریچه سه اسلوت