تعمیر داکت اسپلیت لنکس

تعمیر داکت اسپلیت لنکس

شرکت تهویه سازان آیروکس تعمیر داکت اسپلیت لنکس را به صورت تخصصی و به صورت تک واحدی و چند واحدی انجام می دهد.

شرکت آیروکس یکی از بزرگترین مرکز تخصصی تعمیر داکت اسپلیت لنکس است.

 

تعمیر داکت اسپلیت لنکس

در هر زمان که احساس کردید داکت اسپلیت شما به خوبی کار نمی کند یا عیبی پیدا کرده است می توانید با شرکت تهویه سازان آیروکس تماس بگیرید تا یکی از تعمیرکارانمان را به محل کار یا زندگی شما اعزام کنیم

 مهمترین نکته در تعمیر داکت اسپلیت  عیب یابی است .تیم تعمیرکاران تهویه سازان آیروکس دارای مهارت و تخصص کافی در عیب یابی و تعمیر داکت اسپلیت لنکس می باشند آنها در کمترین زمان ممکن عیب دستگاه شما را تشخیص داده و با بالاترین کیفیت آن را تعمیر می کنند.

سرویس داکت اسپلیت لنکس

تعمیرکاران ما برای سرویس کندانسور دستگاه شما از کارواش استفاده می نمایند تا در کاهش مصرف برق داکت اسپلیت موثر باشد. در هنگام کار دقت می نمایند به قسمتهای برقی دستگاه، آب برخورد نکرده و باعث صدمه نشود.

برخی از مشکلات داکت اسپیلت لنکس

  • پنل داخلی دستگاه صدای تق تق می دهد
  • کندانسور داکت اسپلیت لرزش زیاد دارد
  • جلوی پنل خارجی دستگاه برفک زده است
  •  داکت اسپلیت به خوبی فضای اتاق را خنک نمی کند
  • داکت اسپیلت روشن نمیشود.
  • داکت اسپیلت گرمایش ندارد
  • داکت اسپیلت هنگام کارکرد آبریزش دارد.

برای انجام کلیه خدمات بالا می‌توانید باشرکت تهویه سازان آیروکس تماس گرفته تا در کم‌ترین زمان ممکن با اعزام یک کارشناس به شما کمک کنیم.

داکت اسپلیت چیست؟

نوعی سیستم (تمام گاز) تهویه مطبوع میباشد که از دو قسمت: ۱٫ هواساز  ۲٫ کندانسور با وظایف جداگانه تشکیل شده است.

هواساز

اجزای تشکیل دهنده هواساز معمولاً سینی درین، دینام، پروانه، اِواپراتور، کویل(در برخی از دستگاه ها) و…می باشد که وظیفه تولید باد گرم از کویل ،تولید باد خنک از اِواپراتور،گرفتن رطوبت هوا (Drain) و …را بر عهده دارد. 

کندانسور

یونیت خارجی معمولاً از دینام ،پروانه ،موتور کمپرسور و …جهت انتقال گاز فریون فشرده به هواساز و جمع نمودن گاز متراکم شده به کمپرسور تشکیل می شود. 

        در صورت مشاهده هر گونه ايراد در سیستم های تهویه خود، پرسنل ما با امكانات و تجهيزات كامل در سراسر استان تهران و استان البرز در محل، منزل يا محل كار شما بدون انتقال لوازم و تجهيزات به خارج از آن مكان  خدمات را با كمترين هزينه ارائه خواهند داد.

به متخصصان ما برای شارژ گاز ،سرویس و تعمیر داکت اسپیلت خود اعتماد کنید.

مهم نیست داکت اسپیلت خود را از کجا خریداری کرده اید، متخصصان حرفه ای و باتجربه ما نصب ، شارژ گاز  و سرویس و تعمیر داکت اسپیلت لنکس را در استان تهران و کرج پشتیبانی می کنند.

شرکت تهویه سازان آیروکس یکی از بزرگترین تعمیرگاه مجاز داکت اسپیلت لنکس در شهر تهران می باشد که سال هاست در زمینه ی تعمیرات داکت اسپیلت لنکس فعالیت می کند و بهترین خدمات را ارائه می دهد و همیشه مورد اعتماد مشتری بوده است که این از بزرگترین افتخارات ما می باشد.

۰۲۱۶۶۰۶۸۹۰۲

۰۲۱۶۶۰۵۱۵۸۶